Šiame skyrelyje dėsiu gautus straipsnius, skirtus sveikatai

Sako, kad:

Titulinis

 

  Apelsinai su medumi ir cinamonu / Medus+cinamonas=supervaistas
 

APELSINAI SU MEDUMI IR CINAMONU

Sudėtinės dalys:
¼ puodelio medaus
1 arbatinis šaukštelis malto cinamono
5 apelsinai, nulupti ir supjaustyti riekelėmis skersai

Kaip gaminti:

Medų ir cinamoną sumaišykite vidutinio dydžio nemetaliniame inde. Švelniai įmaišykite apelsinus kol jie pasidengs medumi.
Palikite 15 minučių, po to galite patiekti.
Apelsinų poveikis yra vėsinantis, taigi cinamono šiluma teikia atsvarą. Šis patiekalas puikiai veikia virškinimą ir atstato kūno skysčius. Kinijos gydytojai kartais naudoja minkštimą akių ligų gydymui.

MEDUS + CINAMONAS = SUPERVAISTAS

Medus ir cinamonas - patikrintas vaistas nuo daugybės negalavimų.
Ajurvedinė o taip pat ir Junani medicina šimtmečius naudoja medų kaip vieną pagrindinių vaistų. Šiuolaikiniai mokslininkai taip pat pripažįsta šį nepaprastai veiksmingą vaistą, gydantį praktiškai visas ligas. Be to medus neduos jokio šalutinio poveikio, kokia liga besirgtumėte.
Šiandienos mokslininkai teigia, kad, nors medus yra saldus, naudojamas tinkamomis dozėmis kaip vaistas, jis nekenks net sergantiems diabetu.
Garsaus Kanados žurnalo „Weekly World News" 95m. sausio 17d. leidinyje buvo išspausdintas ligų, kurias galima gydyti medumi ir cinamonu (tai patvirtina šiuolaikiniai medicininiai tyrimai), sąrašas. (Čia siūlome jums dalį straipsnio)

PLAUKŲ SLINKIMAS

Kenčiantys dėl plaukų slinkimo ar plikimo gali naudoti pastą, padarytą iš karšto alyvų aliejaus, 1 valgomojo šaukšto medaus ir 1 arbatinio šaukštelio cinamono miltelių. Šia pasta reikia ištepti galvą prieš ją plaunant, palaikyti apie 15 minučių, ir po to plauti galvą. Labai veiksminga netgi palaikius tik 5 minutes.

SPUOGAI

Pasta iš 3 valg. šaukštų medaus ir 1 arbatinio šaukštelio cinamono miltelių. Prieš eidami miegoti patepkite šia pasta spuogelius ir nuplaukite sekantį rytą šiltu vandeniu. Jei dvi savaites darysite tai kasdien spuogai bus pašalinti „iš pat šaknų". Šios procedūros dėka oda bus šviežia ir švelni.

SVORIO METIMAS

Kasdien ryte 1/2 val. prieš pusryčius „ant tuščio skrandžio" ir vakare prieš miegą išgerkite medaus su puodelyje vandens pavirintu cinamonu. Reguliariai vartojant krenta net didžiausių storulių svoris. Be to reguliarus tokio mišinio vartojimas neleidžia kūne kauptis riebalams net jei ir suvartojame labai daug kalorijų.

ARTRITAS

Paimkite vieną dalį medaus su dviem dalim drungno vandens ir įberkite mažą arbatinį šaukštelį cinamono miltelių (bus idealu, jei pirksite cinamono lazdeles ir patys jas sutrinsite), padarykite pastą ir lėtai įtrinkite perštinčią kūno vietą. Pastebėta, kad skausmas aprimsta po vienos ar dviejų minučių.

Arba, sergantieji artritu gali kasdien - ryte ir vakare, gerti puodelį karšto vandens su dviem šaukštais medaus ir 1 mažu arb. šaukšteliu cinamono miltelių.
Geriant reguliariai galima išgydyti netgi chronišką artritą. Neseniai Kopenhagos Universitete atliktų tyrimų metu pacientams prieš pusryčius buvo duodamas mišinys iš 1 valgomo šaukšto medaus ir pusės arb. šaukštelio cinamono miltelių. Jau po savaitės 73 iš 200 tokiu būdu gydomų pacientų nebejautė jokio skausmo, o po mėnesio beveik visi pacientai, kurie negalėjo judėti ar vaikščioti dėl šios ligos, pradėjo vaikščioti be skausmo.

CHOLESTEROLIS

Pacientams duodant 2 valgomuosius šaukštus medaus ir 3 arbatinius šaukštelius cinamono miltelių su maždaug dviem puodeliais arbatos vandens, cholesterolio kiekis kraujyje jau po 2 valandų sumažėja 10%.
Bet koks chroniškas cholesterolio padidėjimas gali būti gydomas tokiu pačiu medaus ir cinamono gėrimu kaip buvo nurodyta artrito pacientams, tik geriant jį 3 kartus per dieną.
Tame pačiame žurnale teigiama, kad kasdien kartu su maistu vartojant gryną medų mažėja nusiskundimų, susijusiu su cholesterolio padidėjimu.

PERŠALIMAS

Esant paprastam ar stipriam peršalimui, reikėtų 3 dienas kasdien vartoti 1 valgomąjį šaukštą šilto medaus su 1/4 arbatinio šaukštelio cinamono miltelių. Taip gydomas net pats chroniškiausias kosulys, peršalimas ir valomi sinusai.

VĖŽYS

Naujausi tyrimai Japonijoje ir Australijoje parodė, kad yra priemonių, sėkmingai gydančių pažengusį skrandžio ir kaulų vėžį. Pacientai 1 mėnesį turėtų tris kartus per dieną vartoti 1 valgomąjį šaukštą medaus su 1 arbatiniu šaukšteliu cinamono miltelių.

NEVAISINGUMAS

Junani ir Ajurvedinė medicina nuo seno vartoja medų kaip vyro sėklą stiprinančią priemonę. Reguliariai suvalgant 2 valgomuosius šaukštus medaus prieš miegą galima išspręsti impotentiškumo problemą. Kinijoje, Japonijoje ir Tolimųjų Rytų šalyse moterys, negalinčios pastoti arba norinčios sustiprinti savo įsčias, nuo senų senovės naudoja cinamono miltelius.

Negalinčios pastoti moterys gali sumaišyti cinamono miltelių žiupsnį su puse arbatinio šaukštelio medaus ir kuo dažniau tepti šiuo mišiniu dantenas (kelis kartus per dieną) -tokiu būdu vaistas lėtai susimaišo su seilėmis ir įsigeria į kūną.

Geros sveikatos!

 

  Į VIRŠŲ / TOP
 

 Atsiliepimų knyga
Atnaujinta
2011-06-16

Psl. 109